Katalog

Alkomaty

Dysponujemy szeroką ofertą alkomatów, czyli urządzeń służących do określania ilościowej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, co pozwala na bardzo szybkie wyznaczenie poziomu alkoholu we krwi. W naszym katalogu dostępne są zarówno alkomaty półprzewodnikowe, jak również specjalistyczne alkomaty elektrochemiczne, posiadające bardzo szeroki zakres pomiarowy i dużą dokładność. Czułe sensory, wytworzone w nowoczesnej technologii, zapewniają precyzję i wiarygodność wykonywanych badań. W naszej ofercie znajdziesz nawet wykorzystywany przez profesjonalistów alkomat policyjny. Wszystkie nasze alkomaty wyskalowane są zgodnie z polskimi warunkami i podają wyniki w promilach.

Produkty

Warto wiedzieć...

Caos

Caos to producent wysokiej klasy alkomatów półprzewodnikowych, które charakteryzuje wysoka powtarzalność pomiarów, duża stabilność oraz bardzo prosta obsługa i klasyczna forma. W zależności od wybranego modelu, alkotesty wskazują wyniki pomiarów z dokładnością do części setnych bądź dziesiętnych, w zakresie od 0,00 do 4,00 promili. Użytkowników zadowala szybki czas przygotowania urządzenia do pracy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie większej ilości badań w krótkim czasie, co docenią również profesjonalni kierowcy. O Twoją wygodę zadba sygnalizacja dźwiękowa, informująca m.in. o rozpoczęciu i zakończeniu pomiaru oraz przekroczeniu wartości 0,5 promila. Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym są najpopularniejsze ze względu na najlepszy stosunek ich ceny do jakości. Dzięki alkotestom producenta Caos jesteś pewien swojego bezpieczeństwa na drodze.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu