Katalog

Oferujemy bogaty wybór wykrywaczy metalu marki Cobra Tector, dzięki którym każdy spacer możesz zamienić w ciekawą przygodę. Lekkie i łatwe w użyciu, służą do efektywnych poszukiwań metalowych przedmiotów, złotych czy srebrnych monet, militariów oraz wielu innych wartościowych skarbów. Wykrywacze metalu Cobra Tector są wyposażone w nowoczesne i wodoodporne sondy, co sprawia, że wyróżnia je duża precyzja. Kolejną, ważną funkcją, jest tzw. dyskryminacja metali, czyli rozróżnianie metali żelaznych od nieżelaznych, dzięki czemu urządzenie może ignorować tak nieistotne rzeczy, jak kapsle czy metalowe odłamki. Każdy model posiada czytelną, polskojęzyczną instrukcję obsługi oraz gwarancję.

Produkty

Warto wiedzieć...

Wykrywacze metalu: pomysł na ciekawe hobby

Poszukiwanie ukrytych pod ziemią skarbów to zajęcie, które wymaga umiejętności skupienia i koncentracji. W praktyce wygląda to tak, że spokojnie, powoli penetrujemy teren, skrupulatnie przesuwając nad ziemią sondę detektora i równomiernie pokrywając przeszukiwaną powierzchnię. Uważnie nasłuchujemy sygnału z głośnika lub za pomocą słuchawek. Dzięki funkcji dyskryminacji, jaką posiadają wykrywacze metalu, unikniemy marnowania czasu na nieistotne przedmioty, takie jak na przykład kapsle, metalowe fragmenty różnych przedmiotów itp. Identyfikacja tonalna sygnalizuje stopniowo bliskość znalezionego przedmiotu, wydając coraz to wyższe dźwięki. Dane informacje pojawią się także na wyświetlaczu. Bardzo przydatna jest też funkcja zwana "pinpoint", której zadaniem jest szczegółowe namierzenie położenia wykrytej rzeczy.

Co trzeba wiedzieć?

Należy pamiętać o tym, że po każdych poszukiwaniach trzeba dokładnie po sobie poszprzątać – nie zostawić po sobie znalezisk, a wykopane dołki zasypać.

Jeśli chodzi o kwestie prawne, to o ile samo posiadanie wykrywacza metali jest jak najbardziej zgodne z prawem, tak powinno się go używać w sposób dozwolony. Ponadto pamiętajmy też, że przed rozpoczęciem poszukiwań na cudzym terenie koniecznie trzeba zapytać właściciela.

Niezwykłe hobby

Przygoda z wykrywaczem metalu to, o czym mowa wyżej, zajęcie dla osób cierpliwych – podobnie jak na przykład wędkarstwo. Jeśli ktoś szuka szybkich wrażeń i natychmiastowych efektów, powinien znaleźć sobie inne hobby. Jeżeli zaś sprawia Ci satysfakcję skrupulatny, spokojny wysiłek, zwieńczony atrakcyjnym znaleziskiem, to jest to zajęcie dla Ciebie.

To również świetny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu, na łonie przyrody. Szczególnie nasz kraj stanowi dobre miejsce dla amatorów szukania rozmaitych artefaktów. dzięki bogatej historii, obfitującej w ciekawe wydarzenia, które pozostawiły po sobie wiele ciekawych przedmiotów o interesującej przeszłości. Z kolei na plażach znajdziemy też niejeden wartościowy przedmiot lub pomożemy plażowiczom znaleźć zgubę.

Marka Cobra Tector

Wykrywacze metalu marki Cobra Tector to urządzenia, które świetnie przysłużą się miłośnikom tego wyjątkowego hobby. Szeroka gama modeli o przystępnej cenie oferuje wykrywacze wyposażone w bardzo dokładną sondę, a przydatne, niezbędne funkcje dyskryminacji, pinpoint, czytelny wyświetlacz i wygodne, regulowane ramię czynią je bezkonkurencyjnymi.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu