Katalog

Alkomaty

Dysponujemy szeroką ofertą alkomatów, czyli urządzeń służących do określania ilościowej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, co pozwala na bardzo szybkie wyznaczenie poziomu alkoholu we krwi. W naszym katalogu dostępne są zarówno alkomaty półprzewodnikowe, jak również specjalistyczne alkomaty elektrochemiczne, posiadające bardzo szeroki zakres pomiarowy i dużą dokładność. Czułe sensory, wytworzone w nowoczesnej technologii, zapewniają precyzję i wiarygodność wykonywanych badań. W naszej ofercie znajdziesz nawet wykorzystywany przez profesjonalistów alkomat policyjny. Wszystkie nasze alkomaty wyskalowane są zgodnie z polskimi warunkami i podają wyniki w promilach.

Produkty

Warto wiedzieć...

AlcoFind

AlcoFind to marka, która przez jakość i precyzję zyskała uznanie i zaufanie wielu klientów. Bogata oferta producenta spełnia oczekiwania każdej grupy użytkowników. Asortyment podzielono na dwie kategorie: alkomaty półprzewodnikowe i alkomaty elektrochemiczne. W zależności od oczekiwań i potrzeb możesz wybrać jeden z droższych alkomatów z bardzo czułym sensorem elektrochemicznym, albo prosty alkomat półprzewodnikowy, dobrze sprawdzający wśród użytkowników indywidualnych. Modele bardziej zaawansowane technologicznie charakteryzują się wysoką powtarzalnością wyników, małym błędem pomiarowym i dokładnością nawet do setnych części promila. Ich oprogramowanie pozwala na odczytywanie ostatnich 50 pomiarów oraz zapisywanie, drukowanie i eksportowanie wyników do arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie alkotesty producenta AlcoFind są kompaktowe, profesjonalnie wykonane, a ponadto charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają szereg udogodnień, takich jak funkcja automatycznego odcięcia zasilania, czy sygnalizacja dźwiękowa.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu