Katalog

Alkomaty

Dysponujemy szeroką ofertą alkomatów, czyli urządzeń służących do określania ilościowej zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, co pozwala na bardzo szybkie wyznaczenie poziomu alkoholu we krwi. W naszym katalogu dostępne są zarówno alkomaty półprzewodnikowe, jak również specjalistyczne alkomaty elektrochemiczne, posiadające bardzo szeroki zakres pomiarowy i dużą dokładność. Czułe sensory, wytworzone w nowoczesnej technologii, zapewniają precyzję i wiarygodność wykonywanych badań. W naszej ofercie znajdziesz nawet wykorzystywany przez profesjonalistów alkomat policyjny. Wszystkie nasze alkomaty wyskalowane są zgodnie z polskimi warunkami i podają wyniki w promilach.

Produkty

Warto wiedzieć...

Promiler

Czujnik elektrochemiczny to gwarancja niezawodnych testów. Wyniki pomiarów na najwyższym poziomie, czyli dokładność do części setnych promila, szeroki zakres pomiaru i jego wysoka powtarzalność oraz krótki czas między kolejnymi badaniami to zalety alkomatów elektrochemicznych firmy Promiler. Nie zawiedzie Cię funkcjonalność, a nowoczesny design ostatecznie przekona do zakupu dobrego sprzętu. Producent daje wybór swojemu klientowi. Obok bardzo zaawansowanych technologicznie alkotestów, oferuje praktyczne testery trzeźwości, oparte na sensorach półprzewodnikowych. To uniwersalne urządzenia w atrakcyjnej cenie, które można polecić nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale także firmom, chcącym sprawdzić rzetelność swoich pracowników.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu