Katalog

Alkomaty elektrochemiczne

Testery trzeźwości z czujnikami elektrochemicznymi to gwarancja niezawodnych testów. Bardzo czułe sensory zapewniają precyzyjny pomiar stężenia alkoholu we krwi, a alkomaty generują wyniki na bardzo wysokim poziomie jakości. Alkomaty elektrochemiczne cechuje mały margines błędu pomiarowego oraz duża dokładność i szybkość badania. W zestawie otrzymają Państwo baterie, ustniki, paski na rękę, pokrowce oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Większość alkomatów w naszym sklepie objętych jest programem Bezpłatnej Kalibracji. Jeśli zastanawiasz się, jaki alkomat kupić, sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Produkty

Warto wiedzieć...

Caos

Caos to producent wysokiej klasy alkomatów półprzewodnikowych, które charakteryzuje wysoka powtarzalność pomiarów, duża stabilność oraz bardzo prosta obsługa i klasyczna forma. W zależności od wybranego modelu, alkotesty wskazują wyniki pomiarów z dokładnością do części setnych bądź dziesiętnych, w zakresie od 0,00 do 4,00 promili. Użytkowników zadowala szybki czas przygotowania urządzenia do pracy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie większej ilości badań w krótkim czasie, co docenią również profesjonalni kierowcy. O Twoją wygodę zadba sygnalizacja dźwiękowa, informująca m.in. o rozpoczęciu i zakończeniu pomiaru oraz przekroczeniu wartości 0,5 promila. Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym są najpopularniejsze ze względu na najlepszy stosunek ich ceny do jakości. Dzięki alkotestom producenta Caos jesteś pewien swojego bezpieczeństwa na drodze.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu