Katalog

Alkomaty elektrochemiczne

Testery trzeźwości z czujnikami elektrochemicznymi to gwarancja niezawodnych testów. Bardzo czułe sensory zapewniają precyzyjny pomiar stężenia alkoholu we krwi, a alkomaty generują wyniki na bardzo wysokim poziomie jakości. Alkomaty elektrochemiczne cechuje mały margines błędu pomiarowego oraz duża dokładność i szybkość badania. W zestawie otrzymają Państwo baterie, ustniki, paski na rękę, pokrowce oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Większość alkomatów w naszym sklepie objętych jest programem Bezpłatnej Kalibracji. Jeśli zastanawiasz się, jaki alkomat kupić, sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz coś dla siebie.

Produkty

Warto wiedzieć...

AlcoFind

AlcoFind to marka, która przez jakość i precyzję zyskała uznanie i zaufanie wielu klientów. Bogata oferta producenta spełnia oczekiwania każdej grupy użytkowników. Asortyment podzielono na dwie kategorie: alkomaty półprzewodnikowe i alkomaty elektrochemiczne. W zależności od oczekiwań i potrzeb możesz wybrać jeden z droższych alkomatów z bardzo czułym sensorem elektrochemicznym, albo prosty alkomat półprzewodnikowy, dobrze sprawdzający wśród użytkowników indywidualnych. Modele bardziej zaawansowane technologicznie charakteryzują się wysoką powtarzalnością wyników, małym błędem pomiarowym i dokładnością nawet do setnych części promila. Ich oprogramowanie pozwala na odczytywanie ostatnich 50 pomiarów oraz zapisywanie, drukowanie i eksportowanie wyników do arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie alkotesty producenta AlcoFind są kompaktowe, profesjonalnie wykonane, a ponadto charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają szereg udogodnień, takich jak funkcja automatycznego odcięcia zasilania, czy sygnalizacja dźwiękowa.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu