Katalog

Ustniki do alkomatów

W ofercie posiadamy jednorazowe ustniki w kształcie słomek w kolorze czarnym lub białym, jak również ustniki specjalne do alkomatów Sentech AL 5000 i AL 6000, alkomatów CA 2010, DA 5000, DA 7000 i DA 8000. Niektóre z nich są wielokrotnego użytku. Ustniki pakowane są w zestawach po 3, 10 i 100 sztuk w zależności od typu. Zapewniają higienę oraz wygodne i komfortowe korzystanie z alkotestera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz profesjonalne alkomat o zróżnicowanej technologii działania - wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Produkty

Producent: AlcoFind, Caos, Promiler

Warto wiedzieć...

Caos

Caos to producent wysokiej klasy alkomatów półprzewodnikowych, które charakteryzuje wysoka powtarzalność pomiarów, duża stabilność oraz bardzo prosta obsługa i klasyczna forma. W zależności od wybranego modelu, alkotesty wskazują wyniki pomiarów z dokładnością do części setnych bądź dziesiętnych, w zakresie od 0,00 do 4,00 promili. Użytkowników zadowala szybki czas przygotowania urządzenia do pracy, dzięki czemu możliwe jest wykonanie większej ilości badań w krótkim czasie, co docenią również profesjonalni kierowcy. O Twoją wygodę zadba sygnalizacja dźwiękowa, informująca m.in. o rozpoczęciu i zakończeniu pomiaru oraz przekroczeniu wartości 0,5 promila. Alkomaty z sensorem półprzewodnikowym są najpopularniejsze ze względu na najlepszy stosunek ich ceny do jakości. Dzięki alkotestom producenta Caos jesteś pewien swojego bezpieczeństwa na drodze.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu