Katalog

Ustniki do alkomatów

W ofercie posiadamy jednorazowe ustniki w kształcie słomek w kolorze czarnym lub białym, jak również ustniki specjalne do alkomatów Sentech AL 5000 i AL 6000, alkomatów CA 2010, DA 5000, DA 7000 i DA 8000. Niektóre z nich są wielokrotnego użytku. Ustniki pakowane są w zestawach po 3, 10 i 100 sztuk w zależności od typu. Zapewniają higienę oraz wygodne i komfortowe korzystanie z alkotestera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz profesjonalne alkomat o zróżnicowanej technologii działania - wszystko skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Produkty

Producent: AlcoFind, Caos, Promiler

Warto wiedzieć...

AlcoFind

AlcoFind to marka, która przez jakość i precyzję zyskała uznanie i zaufanie wielu klientów. Bogata oferta producenta spełnia oczekiwania każdej grupy użytkowników. Asortyment podzielono na dwie kategorie: alkomaty półprzewodnikowe i alkomaty elektrochemiczne. W zależności od oczekiwań i potrzeb możesz wybrać jeden z droższych alkomatów z bardzo czułym sensorem elektrochemicznym, albo prosty alkomat półprzewodnikowy, dobrze sprawdzający wśród użytkowników indywidualnych. Modele bardziej zaawansowane technologicznie charakteryzują się wysoką powtarzalnością wyników, małym błędem pomiarowym i dokładnością nawet do setnych części promila. Ich oprogramowanie pozwala na odczytywanie ostatnich 50 pomiarów oraz zapisywanie, drukowanie i eksportowanie wyników do arkusza kalkulacyjnego. Wszystkie alkotesty producenta AlcoFind są kompaktowe, profesjonalnie wykonane, a ponadto charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają szereg udogodnień, takich jak funkcja automatycznego odcięcia zasilania, czy sygnalizacja dźwiękowa.

Alkomaty Sklep w stopce

© alcoscent.pl - sklep z alkomatami działający od 2009 r. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.Store.

◄ zwiń menu